Staramy sie dostosowywac zawartosc naszej strony tak by nie bylo watpliwosci co do jakosci oferowanych uslug. Jesli jednak cos przeoczylismy i dalej panstwo maja pytania, ta sekcja jest wlasnie dla was.


Co wyróżnia nasze usługi?


Ciągle doskonalimy nasze usługi, dlatego też zawsze staramy się znaleźć kompromis pomiędzy ceną usługi a wysokim poziomem jej realizacji. Państwa komfort jest dla nas równie istotny co poziom naszych usług.


Kto będzie realizował Państwa usługę ?


Nasz zespół składa się z kilku redaktorów. Każdy z nich posiada tytuł magistra lub wyższy stopień naukowy. Redaktorzy wyspecjalizowani są w danej dziedzinie i z tej dziedziny pomagają naszym klientom.


Jakie mamy doświadczenie w pisaniu prac ?


Na rynku działamy już 8 lat. W tym czasie zdążyliśmy zrealizować ponad 10 tysięcy zleceń. Posiadamy ogromną wiedzę i doświadczenie. Zadowolenie naszych klientów sięga 95% ( w przypadku 5 % klientów konieczne są poprawki, które wprowadzamy bez dodatkowych kosztów) .


Jak złożyć zamówienie?


W celu złożenia zamówienia należy skorzystać z formularza kontaktowego w zakładce „kontakt”.


Jaka jest cena naszych usług?


Ceny naszych usług zaczynają się od 30 zł za stronę A4. Żeby poznać dokładną cenę usługi prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego. By usprawnić proces wyceny prosimy o podanie: kierunku studiów, tematu pracy, ilości stron oraz terminu realizacji usługi. W celu poznania ceny swojej usługi zapraszamy do zakładki kontakt.


Jak można zapłacić za usługę ?


Płatność odbywa się w ratach. Klient przed złożeniem zamówienia otrzyma informację o wysokości poszczególnych rat. Płatności można dokonać w następujący sposób:
– Poprzez bankowość internetową
– Za pomocą płatności PAYPAL
– Przelewem tradycyjnym, np. na poczcie


W jaki sposób otrzymuję zamówioną pracę ?


Wszelkie zrealizowane zlecenia zapisywane są w prywatnych folderach na tzw. chmurach jak onedrive czy gogle drive albo wysyłane mailem. Na pewno dostosujemy się do Państwa wymagań.


Jak długo trwa realizacja zlecenia ?


Nasz klient decyduje w jakim terminie chce otrzymać swój tekst. W nadzwyczajnych okolicznościach potrafimy wykonać usługę już w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia.


Jak i kiedy mogę zgłosić ewentualne poprawki ?


Klient ma prawo zgłaszać wszelkie poprawki do realizowanego zlecenia przez cały okres zlecenia oraz do 30 dni od daty przesłania finalnej wersji zlecenia. Po upływie terminu zgłaszania bezpłatnych poprawek serwis Pisanie Online zastrzega sobie prawo do pobierania opłat za wykonanie poprawek lub prawo odmowy ich realizacji.